Летний лагерь 2019 Англія & Об'єднана Європа (курси + екскурсії).
Частное лицо Ната
800.00 USD

Летний лагерь 2019 Англія & Об'єднана Європа (курси + екскурсії).

Буча Киевская область Ukraine Дата публикации: Декабрь 26, 2018

ЛЕТНИЕ КАНИКУЛІ 2019 Англія & Об'єднана Європа (курси + екскурсії).
Курсы английского для детей и подростков
Автобусные туры для школьников по Европе
Весенние каникулы
Летние каникулы
Транспорт: автобус+ж/д
ДАТЫ ВЫЕЗДА: 29.06.2019 И 05.07.2019
Краків - Дрезден - Брюссель - Лондон (Віндзор, Оксфорд, Стратфорт-на-Ейвоні) - Париж (Діснейленд) - Прага – Краків
1 день Київ - Львів.
Збір групи на вокзалі. Виїзд до Львова.
2 день Львів - Краків.
Прибуття до Львова. Посадка в автобус. Транзит по території Польщі-Чехії. Зупинка в Кракові на обід. Пішохідна екскурсія в Кракові: Вавель - королівська резиденція на березі Вісли, площа Головного ринку, Сукеннице, Ягеллонський університет, Маріацький Костел. Виїзд з Кракова. Переїзд по території Польщі. Ночівля.
3 день Транзит по території Німеччини.
Сніданок. Виїзд Дрезден. Оглядова екскурсія в Дрездені - стародавньої столиці Саксонії, «чудесному місту». Вам належить побачити церкву Фрауенкірхе, палац Цвінгер, опера Земпера та набережну «Брюльская тераса», звану «балконом Європи» за те, що звідти відкривається чудовий краєвид на протилежний берег Ельби. Транзит по території Німеччини. Вільний час. Переїзд та розміщення в готелі під Кельном. Ночівля.
4 день Кале-Дувр-Лондон.
Сніданок. Виїзд у Кале. По дорозі відвідання Брюсселя. Оглядова прогулянка по центром міста: пл. Гранд Плас, Стара ратуша, "Готель де-Віль" зі знаменитим флюгером, що зображує Св.Михайла, билися дракона і вдома на площі, також є одним з головних прикрас столиці. Прогулюючись кварталом, який переплітається з лабіринтом тісних вуличок, побачите визначну статую-фонтан «Хлопчик, який пісяє» і, звичайно, почуєте «брюсселлеаз», міський діалект, що виник з суміші різних мов. Виїзд в Кале. Переправа через протоку Па-де-Кале в Дувр (час у дорозі - 1,5 год.). Переїзд і розміщення в сім'ях. Вечеря. Ночівля.
5 день Лондон
Сніданок. 09.00-12.00 Уроки. Ланч*. Виїзд в Лондон. Оглядова пішохідна екскурсія: Вестмінстерське Абатство, Будинок Парламентів, символ Лондона - Біг Бен, вулицю Вайт Холл, Сент-Джеймс парк, Букінгемський палац - офіційна резиденція королеви Англії, і вулицю Мелл, що є дорогою для королівських процесій, побачимо арку Адміралтейства, Трафальгарську площу, пам'ятник Нельсону, Національну галерею - сховище основної колекції картин. ■ Відвідування Вестмінстерського абатства. Для англійців абатство це більше, ніж церква це святилище нації, символ всього, за що боролися і борються британці. У Абатстві знаходяться поховання та монументи понад трьох тисяч відомих британців, знаменитий Куточок Поетів і могила Невідомого воїна. 19.00 Повернення в сім'ї. Вечеря. Ночівля.
6 день Лондон.
Сніданок. 09.00-12.00 Уроки. Ланч *. ♦ Відвідування Музею воскових фігур «Мадам Тюссо», де Вас очікує зустріч з улюбленими акторами, зірками поп- і рок - музики, спортсменами та зірками Голлівуду, також зустріч з відомими особистостями, членами королівської сім'ї. Ви зможете відвідати чудову виставку "The Spirit of London" ( «Дух Лондона»); Беккер стріт, де ми побачимо будинок, в якому знаходиться музей Шерлока Холмса. ♦ «Політ» на оглядовому колесі LONDON EYE, де протягом 40 хвилин Ви насолодитеся панорамою «столиці світу» з висоти 135 метрів та побачите весь Лондон як на долоні! 19.00 Повернення в сім'ї. Вечеря. Ночівля.

7 день Лондон.
Сніданок. 09.00-12.00 Уроки. Ланч *. Вручення сертифікату про закінчення курсів. ¡ Екскурсія у серці Лондона - Сіті: Тауерський міст, впізнаваний, у всьому світі й є візитною карткою Лондона; відвідування Лондонського Тауера! одного з найпопулярніших пам'яток Лондона, який на протязі двохсотлітній історії був фортецею - резиденцією королів, збройовим складом, монетним двором, сховищем королівських коштовностей та скарбницею, а також в'язницею, місцем страти та навіть зоопарком! Ви зможете познайомитися з унікальною експозицією старовинної зброї, яка розташувалася в Білій Вежі, а також здійснити подорож музеєм скарбів Британської корони. У Тауері можна побачити відомих бифитеров - зберігачів палацу, одягнених в традиційні барвисті костюми, які є одним із символів Лондона, як і сам Тауер. 19.00 Повернення в сім'ї. Вечеря. Ночівля.
Вартість туру:
для дітей: 770 євро + 970 грн + віза Великобританії (~ 125 євро) + 20€, якщо немає біометр.паспорта!
для дорослих: 840 євро + 970 грн + візи Великобританії (~ 125 євро) + 20€ якщо немає біометр.паспорта!
Придбати відпочинок для дітини в Британії на літні канікули 2019 у Лондон дітям через сайт Вояж Організейшн Груп 0937231033, 0956115541, 0683650481 або замовити через сайт компанії

Объявления пользователя Ната

Декабрь 26, 2018

ЗИМОВИЙ ТАБІР ФРЕШ НА КАНИКУЛИ 2019: Табір ФРЕШ (FRESH CAMP) Київська обл., Пуща Водиця

ЗИМОВИЙ ТАБІР ФРЕШ НА КАНИКУЛИ 2019: Табір ФРЕШ (F...

Путешествия 5400.00 Грн

Декабрь 26, 2018

Весенние каникулы 2019 в Лондон экскурсионный авиа для школьников на весенние

Весенние каникулы 2019 в Лондон экскурсионный авиа...

Путешествия 600.00 USD

Август 27, 2018

No image available

Лагеря в Карпатах для детей: ДОЛ Терем в Славское ...

Детский отдых 2800.00 Грн

Комментарии

    Оставьте свой комментарий (спам и оскорбительные сообщения будут удалены)

      Связаться с автором


      2018 All rights reserved